• O projekte

Fuxova je ideálny bytový projekt pre všetkých, ktorí nechcú robiť kompromisy pri výbere bývania. Výnimočná lokalita, moderná architektúra, perfektná vybavenosť, premyslené dispozície bytov a dostupná cena – to sú top benefity nového projektu.

Petržalská lokalita neďaleko Starého mosta poskytuje obyvateľom výbornú dopravnú dostupnosť a bohaté možnosti športového a kultúrneho vyžitia. 

Moderné architektonické riešenie robí z projektu jedinečnú a zaujímavú stavbu. Funkčnosť budovy sa však neprejavuje len v exteriéri, Fuxova ponúka 276 bytov – od 1-izbových po 4-izbové. Kvalitné a efektívne dispozície uspokoja potreby aj tých najnáročnejších klientov. Dokonalý komfort dotvárajú podzemné garáže a 4 000 m2 zelene, ktorej súčasťou je veľké detské ihrisko. Život a správnu pohodu do projektu vnesie tiež recepcia na prízemí s 24-hodinovou službou a menšie obchodné priestory.

Pôžitok z bývania na Fuxovej umocňuje výhľad na Chorvátske rameno alebo na centrum mesta a Bratislavský hrad, vďaka čomu cítiť staromestskú atmosféru aj na petržalskej strane Dunaja. Ak sa však rozhodnete pre návštevu historického centra, stačí prejsť cez Starý most či využiť zastávky autobusov a električiek, ktoré nájdete priamo pred domom.

Fuxova poteší svojou polohou aj všetkých nadšencov športu a zelene. Len pár metrov od domu je Chorvátske rameno so svojou upravenou promenádou. O niekoľko minút ďalej sa nachádza hrádza, ktorá poskytuje kilometre trás pre všetkých cyklistov, korčuliarov i bežcov. Neďaleko od Fuxovej sa na plochách lužného lesa rozprestiera Sad Janka Kráľa, ktorý je najstarším verejným parkom v strednej Európe a ideálnym miestom pre aktívny aj pasívny oddych.